Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

Historyczne, pierwsze 8-dniowe Szkolenie z Podstaw Łagodnej Bio-Energetyki ON-LINE prowadzone przez Dyrektora Instytutu GBE w USA i asystenta dr Evy Reich- Pana Richarda Overly.

Może znasz już i stosujesz Masażu Dotyk Motyla? Wiedz jednak, że Łagodna Bio-Energetyka to znacznie więcej! Dlatego może chciałbyś/chciałabyś dołączyć do grupy szkoleniowej, aby dowiedzieć się więcej o Łagodnej Bio-Energetyce i jej procesach do wykorzystania jako profesjonalista lub rodzic? Zapraszamy Cię na ten niezwykły cykl spotkań z procesami dr Evy Reich. Poznaj i stosuj dodatkowe procesy!
 
Program Szkolenia przewiduje poznanie teoretyczne oraz praktyczne między innymi:
1. Podstaw pracy dr Evy Reich i jej wysokiej skuteczności
2. Co najmniej 3 nowych praktyk (Linia Traumy Życia, Metamorfizm, Balans)
3. Podstaw łagodnej rozmowy i pracy z Klientem.
 
 
 
 
Szkolenie odbywa się w pełni ON-LINE poprzez  ZOOM. Zaplanowanych jest 8 spotkań po około 3 godziny (w czwartki od godz 18:00 do 21:00). Każda sesja będzie obejmowała prelekcję z wykorzystaniem prezentacji, ewentualne pytania i/lub naukę praktycznych technik i ich zastosowań (szczegółowe informacje znajdują się w Programie). Program jest przewidziany dla osób, które chcą używać Łagodnej Bio-Energetyki w swojej praktyce terapeutycznej lub dla własnego rozwoju.
 
Dr Eva Reich, twórczyni tej terapii, wierzyła w to, że o szczęśliwe życie należy zadbać już u jego podstaw a wiele tram, które nie pozwalają nam żyć w zdrowiu i szczęściu odnajdywała już od momentu poczęcia, poprzez to jak przychodzimy na świat oraz to jak przebiegają najwcześniejsze lata naszego życia.
 
Dzięki wybitnej pracy jej ojca (znanego psychoanalityka, asystenta Zygmunta Freuda) poznała teorię powstawania tzw. zbroi, która ogranicza nasz rozwój, zdrowie, witalność oraz czyni pewne wydarzenia w naszym życiu powtarzalnymi z niekorzyścią dla nas. Usunięcie tych blokad, poprzez bardzo łagodną rozmowę i pracę z człowiekiem, przywraca naturalny obieg energii, dzięki któremu przestajemy żyć w strachu i osłabieniu. Dzięki "rozpuszczeniu" zbroi rozwijamy się prawidłowo zarówno na poziomie ciała jak i psychiki czy mentalności, jesteśmy otwarci na świat i innych ludzi.
 
GBE (Gentle Bio-Energetics/ Łagodna Bio-Energetyka) tłumaczy procesy powstawania zbroi i jej "rozpuszczania" oraz daje ku temu praktyczne narzędzia.
 
Praca dr Evy Reich odznaczała się nie tylko wysoką skutecznością ale też szybkością działania. Zatem jeżeli chcesz pomagać szybko i skutecznie- zapraszamy Cię na ten niezwykły cykl spotkań z procesami dr Evy Reich.
 
 
 
 
 
 
 
 
Co otrzymasz po Szkoleniu:

1. Dostęp do nagrań ze Szkolenia

2. Prezentacje tłumaczone na język polski

3. Certyfikat uczestnictwa w Szkoleniu

 

 

Warunki i Regulamin Szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i nie będzie tłumaczone bezpośrednio na język polski, niezbędna jest podstawowa znajomość języka angielskiego.

2. Na szkoleniu obecne będą osoby odpowiedzialne z tłumaczenie, które w razie niezrozumienia informacji będą tłumaczyły część wypowiedzi Prowadzącego. Po zakończeniu każdego spotkania przewidziany jest również czas na ewentualne pytania jeżeli jakieś informacje nie zostaną zrozumiane. 

3. Prezentacje, którymi będzie posługiwał się Prowadzący są przetłumaczone na język polski.

4. Praktyczna nauka przedstawionych technik odbywa się indywidualnie przez uczestników. Podczas szkolenia techniki będą jedynie omawiane i prezentowane.

5. Daty spotkań podane są w zamieszczonym Programie (pobierz Program).

6. Spotykamy się  na platformie ZOOM w podanych w Programie dniach i godzinach, wybrane czwartki, godz 18:00-21:00 polskiego czasu.

7. Link do ZOOM zostanie przesłany najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem Szkolenia na podany w poniższym Formularzu zapisu adres mailowy i po zaksięgowaniu wpłaty. 

8. Prezentacje oraz każdorazowe nagrania będą sukcesywnie przesyłane  na podany w Formularzu adres e-mail.

9. W celu zapisania się na Szkolenie należy wypełnić załączony poniżej Formularz zapisu.

10. Kontakt z Uczestnikami odbywa się drogą mailową na adresy e-mail wskazane podczas wypełniania poniższego Formularza Zapisu.

11. Po opłaceniu Szkolenia nieobecność w całości lub części Szkolenia nie uprawnia do zwrotu opłaty z uwagi na fakt, iż otrzymają Państwo nagrania i prezentacje do pracy własnej.

12. Zabrania się jakiegokolwiek udostępniania otrzymanych materiałów i nagrań, służą one WYŁĄCZNIE rozwijaniu umiejętności osób, które wzięły udział w Szkoleniu.

13. W przypadku problemów technicznych lub innych przyczyn niezależnych od organizatora termin zajęć może zostać przeniesiony o czym Uczestnicy Szkolenia zostaną poinformowani drogą mailową.

14. Administratorem danych osobowych jest Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber. Polityka prywatności jest dostępna na stronie: https://klinikabiozdrowia.pl/polityka-prywatnosci. Pytania można kierować pod nr tel 798-144-588 lub biuro@klinikabiozdrowia.pl

 

Cena szkolenia: 1.200,00 PLN za wszystkie 8 spotkań

 

Opłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 26.01.2022r. na konto polskiego współorganizatora tj. Kliniki Biozdrowia Katarzyna Żuber (Nest Bank  13 1870 1045 2083 1056 8919 0001) dostępne również na stronie https://klinikabiozdrowia.pl/Kontakt

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz informację, że jest to opłata za GBE (Gentle Bio-Energetics). Przed dokonaniem wpłaty napisz do nas i podaj dane do faktury (jeżeli jej potrzebujesz) na adres: biuro@klinikabiozdrowia.pl 

 

 

 

Zapisuję się na Szkolenie

Zapisuję się na Szkolenie

Szkolenie Podstawy Łagodnej Bio-Energeyki dr Evy Reich
Prowadzący: Richard Overly

Zobacz cały Program  wersja w języku angielskim

Formularz zapisu na  8 Dniowe Szkolenie

z Podstaw Łagodnej Bio-Energetyki

 

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą w Skierdach. Zapoznałem/ zapoznałam się z polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie.

TAK

TAK

Zapisując się na niniejsze Szkolenie oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się z ww. warunkami stanowiącymi Regulamin Szkolenia oraz z Programem Szkolenia i w pełni je akceptuję.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!