Sprawdź terminy szkolenia

Masaż Dotyk Motyla

Może znasz już Masaż Dotyk Motyla- 

teraz poznaj ulubione narzędzie dr Evy Reich!

Linia Traumy Życia

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

Linia Traumy Życia to najszybszy sposób dotarcia do korzeni problemu.
 
Odkrywa informacje o osobie i daje rozpoznanie początków powstania ZBROI. Pomaga odkryć kluczowe mechanizmy obronne i powtarzające się wzorce życiowe.
Jeżeli znasz już i cenisz Masaż Dotyk Motyla czas pogłębić wiedzę z zakresu ŁAGODNEJ pracy dr Evy Reich, zapraszamy na TLL (Trauma Life Line= Linia Traumy Życia) i podstawy wiedzy o ŁAGODNEJ BIO ENERGETYCE podczas 2 dniowego szkolenia z asystentką Richarda C. Overly. To też I MODUŁ- GBET (Gentle Bio Energetics Training).
 
Amerykańska lekarka dr Eva Reich, prekursorka pracy z traumą prenatalną, mówiła, że na skutek trudnych doświadczeń- ZWŁASZACZA Z DZIECIŃSTWA- budujemy ZBROJĘ, która hamuje NATURALNY przepływ energii, zdrowia, rozwoju.
 
Na pracę modelem GBE (Gentle Bio Energetics= Łagodna Bio Energetyka) składa się wiele procesów terapeutycznych dobieranych w zależności od doświadczeń konkretnej osoby, jednak jeden z nich dr Eva Reich uważała za PODSTAWOWY, KLUCZOWY, NAJWAŻNIEJSZY nie tylko ze względu na jego wartość terapeutyczną ale również ze względu na fakt, że pomaga dobrać kolejne procesy, które terapeuta może zastosować w skutecznej pracy z Klientem.
 
Tym procesem- ULUBIONYM NARZĘDZIEM DR EVY REICH- jest właśnie Linia Traumy Życia
Linia Traumy Życia łączy:
 historię i zbroję,
 teorię i narzędzia,
 proces rozwoju i proces zdrowienia
 i jest podstawowym narzędziem pracy terapeutów GBE.
 
Linia Traumy Życia pomaga zrozumieć i połączyć pamięć werbalną, emocjonalną oraz pamięć ciała, która ujawnia się w trakcie terapii GBE. To spisana w jednym miejscu HISTORIA, która odzwierciedla doświadczenia a jednocześnie nakreśla plan działania. Wszystko w tym procesie ma znaczenie.
 
Podczas I MODUŁU GBET- poznajemy wykaz wszystkich procesów jakie będą nauczane podczas pozostałych MODUŁÓW GBET na kursach w Polsce.
I MODUŁ GBET jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kolejnych szkoleniach z zakresu Łagodnej Bio Energetyki!
Kolejne Moduły II (Balans) oraz III (Masaż Metamorficzny) już na początku 2024r. Pozostałe Moduły zostaną podane do wiadomości na MODULE I