Zobacz cały Program  wersja w języku angielskim

Masaż Dotyk Motyla

KURS Good Beginnings (Dobry Początek) w Warszawie

 

Prowadzący: Richard C. Overly

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

4-dniowe Szkolenie prowadzone przez Założyciela i Dyrektora Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki w USA - Richarda C. Overly.
 
Amerykańska lekarka dr Eva Reich uważała, że dla zdrowia fizycznego i psychicznego każdego człowieka niezwykle ważne jest to jak przychodzi na świat. Dlatego podczas swojej praktyki lekarskiej oraz podróży po całym świecie, nauczyła się i zaadaptowała wiele technik, aby były łagodne w pracy podczas ciąży i porodu. Jej nadrzędnym celem było pomóc matce i dziecku w "lepszym starcie" w życie. Łącząc swoje wykształcenie medyczne, naturalne praktyki porodowe z wielu krajów na świecie i wiedzę na temat Łagodnej Bioenergetyki, nauczyła jak zapewnić pozytywne doświadczenia  w związku z porodem.
 
Uczestnicy Kursu Good Beginnings (Dobry Początek) poznają teorię i techniki, które można od razu zastosować w ich praktyce lub w czasie ciąży. Kiedy narzędzia Gentle Bio-Energetics są stosowane właściwie, uzyskuje się wspaniałe rezultaty, które pomagają w ciąży, porodzie i wczesnym rozwoju po urodzeniu. 
 
Zastosowanie Łagodnej Bio Energetyki w opiece prenatalnej może uwolnić matkę od napięć jej ciała, a dziecko od trudności przeżywanych przez matkę. Wtedy mama nie będzie musiała martwić się problemami po porodzie, kiedy dziecko będzie wymagało jej pełnej uwagi. Łagodna Bioenergetyka otwiera drogę nie tylko do lepszego życia dla dziecka ale też do lepszego macierzyństwa.
 
Prowadzący- Richard Overly był asystentem dr Evy Reich.  Prowadził szkolenia oraz prywatną praktykę w USA. Od 2007 roku prowadzi kursy na całym świecie. Nauczył się od Evy zastosowań technik w pracy z okresem okołoprenatlanym i ciążowym, usystematyzował teorię i techniki w konkretny program dla profesjonalistów i pomocników. Przez ostatnie kilka lat prowadził zajęcia w ramach programu Good Beginnings w Grecji, Polsce i na Łotwie, specjalnie dla terapeutów, położnych, doul i personelu medycznego. Wcześniej przez ponad 20 lat integrował ten materiał z 8-dniowym całościowym programem Łagodnej Bioenergetyki, ucząc jak stosować dane techniki inaczej w czasie ciąży niż w ramach zwykłego plany terapeutycznego.
 
Najważniejsze techniki, dostosowane do bezpiecznej pracy z kobietami w ciąży, jakie poznamy:
 
  • Linia Życia Traumy - to najszybszy sposób na zidentyfikowanie korzeni i problemów we wzorcach życia matki, które mogą wpływać na doświadczenie ciąży i porodu.
 
  • Balans- pomóż matce połączyć się w pełni z jej ciałem, co jest niezwykle ważne w procesie ciąży i porodu. Narzędzie jest odpowiednie w przypadku przebytych  wcześniej anestezjologii, operacji, złamań kości, wcześniejszego cięcia cesarskiego, poronienia, urodzenia martwego dziecka lub poczucia odłączenia od ciała, poczucia asymetrii ciała.
 
  • Metamorfizm - bardzo pomocny dla kobiety, której grozi poronienie z powodu zimnej, pozbawionej ciepła i energii macicy. Stosowany zawsze dla kobiet, u który obserwujemy zimne stopy.

 

  • Oddech psychofoniczny – pomóż matce być bardziej otwartą na stres związany z procesem porodu bez konieczności zamykania i zaciskania mięśni. Niezwykle ważna technika przygotowująca do pozostania w rozluźnionym stanie podczas narodzin. Za pomocą oddechu i dźwięku mama uczy się jak otworzyć ciało i pozostać otwarta na czas porodu aby ten przebiegał szybciej.

 

  • Masaż Dotyk Motyla – którego celem jest zaproszenie energii życiowej do przepływu z rdzenia na powierzchnię. Można stosować w czasie ciąży, porodu i po porodzie, a także dla niemowląt. Delikatne głaskanie matki podczas porodu może pomóc jej się zrelaksować i funkcjonować. Masaż po porodzie może pomóc mamie odzyskać energię a dziecku oddychać i zintegrować doświadczenie porodu, a także wspomóc proces tworzenia więzi.

 

  • Dialog Gestalt- między matką i dzieckiem, rozmawiającymi ze sobą, może pomóc w stworzeniu połączenia lub więzi, zwłaszcza gdy dziecko jest niechciane.

 

  • Koc Orgonowy może pomóc utrzymać lub uzupełnić energię matki, aby zapobiec wyczerpaniu przed porodem, podczas porodu i po porodzie.

 

  • Kwiaty Bacha- dobrane w unikatowy sposób przez dr Evę Reich, to łagodny sposób na zrównoważenie energii, gdy matka jest słaba, załamana lub w szoku.

 

  • Inne. Zobacz wszystkie szczegóły w poniższym PROGRAMIE.

 

 

 

 
 
 

Warunki i Regulamin Szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i będzie tłumaczone na język polski.

2. W celu otrzymania szczegółowych informacji należy wypełnić załączony poniżej Formularz.

3. Opłatę w wysokości 400 USD należy uiścić w całości na konto organizatora przed rozpoczęciem Szkolenia. Informacje o płatności otrzymasz mailem po zarejestrowaniu się.

4. Liczba miejsc jest ograniczona. 

5. Nieobecność w części Szkolenia nie uprawnia do zwrotu opłaty.

6. Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat uczestnictwa w kursie wystawiony przez Gentle Bio-Energetics Institute. W celu otrzymania certyfikatu niezbędna jest obecność na całości lub zdecydowanej większości szkolenia.

7. Zabrania się jakiegokolwiek udostępniania otrzymanych materiałów, służą one WYŁĄCZNIE rozwijaniu umiejętności osób, które wzięły udział w Szkoleniu. Uczestnicy otrzymają szczegółowy podręcznik i instrukcje do poszczególnych procesów.

8. Kurs odbywa się stacjonarnie przez 4 kolejne dni począwszy od 23 listopada 2023r. od godz 9:00. Każdego dnia (poza pierwszym) zajęcia trwają około 9 godzin dziennie, w tym godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie.

9. Kurs odbywa się pod adresem ul. Filarecka 3, Warszawa, Akademia Sound Therapy

10. Wsparcia informacyjnego po stronie polskiej udziela Katarzyna Żuber. Pytania można kierować pod nr tel 798-144-588 lub biuro@klinikabiozdrowia.pl

11. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute, 70 Woodfin Pl. Ste. 302, Asheville, NC 28801

12. Organizator  (Gentle Bio-Energetics Instytute) uprzejmie informuje, że dołoży wszelkich starań aby Szkolenie odbyło się zgodnie z terminem. Jednak z powodów niezależnych od Organizatora data szkolenia zostanie przesunięta lub  szkolenie zostanie odwołane, wówczas pieniądze zostaną Państwu zwrócone (z potrąceniem opłat manipulacyjnych/ bankowych w wysokości 15 USD).

Cena szkolenia:

400 USD (jest to opłata jednorazowa za 1 uczestnika za wszystkie 4 dni Szkolenia)

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o tym jak zapisać się na Kurs zostaw poniżej prośbę o kontakt.

Zgoda na otrzymanie informacji o kursie Good Beginnings

 

Po opłaceniu kursu będę prosił o wystawienie faktury: UWAGA- nie będzie możliwości otrzymania faktury przy zaznaczeniu opcji NIE na tym etapie. 

TAK

NIE

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą w Skierdach. Zapoznałem/ zapoznałam się z polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie.

TAK

Zapoznałem/ sapoznałam się z ww. Warunkami stanowiącymi Regulamin Szkolenia oraz z Programem Szkolenia i w pełni je rozumiem i akceptuję. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-energetics Institute w USA (http://www.gentlebio-energetics.com/). Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber jest jedynie wsparciem informacyjnym po polskiej stronie.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!