Masaż Dotyk Motyla

Może znasz już Masaż Dotyk Motyla- 

wiedz, że Łagodna Bio Energetyka dr Evy Reich to o wiele więcej!

Łagodna praca z ciałem, emocjami i energią.

Zobacz cały Program  wersja w języku polskim

Szkolenie  z zakresu Łagodnej Bio Energetyki

 

Opłacam:

cały Kurs

ze zniżką 50%- powtarzam cały Kurs

ze zniżką 25%- jestem po Kursie on-line

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą w Skierdach. Zapoznałem/ zapoznałam się z polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie.

TAK

Zapoznałem/ zapoznałam się z ww. warunkami stanowiącymi Regulamin Szkolenia oraz z Programem Szkolenia i w pełni je akceptuję. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute w USA. Klinika Biozdrowia jest jedynie wsparciem informacyjnym po polskiej stronie.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

 Program in english

8-dniowe zaawansowane Szkolenie prowadzone przez asystenta dr Evy Reich, Założyciela i Dyrektora Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki w USA i autora książek o Jej pracy - Richarda C. Overly.
 
Będzie to nauka przez doświadczenie! Zaawansowane szkolenie z zakresu Łagodnej Bio- Energetyki kierowane do wszystkich osób, które chcą poznać zasady  pracy metodami dr Evy Reich, których jest ponad 30. Łagodne podejście,  dotyk i  rozmowa  jako skuteczna praca z traumą prenatalną i nie tylko.
 
Program zawiera naukę wielu skutecznych procesów terapeutycznych oraz zasad pracy z Klientem w myśl filozofii dr Evy Reich i ma na celu pomóc studentom zrozumienie istotę procesu jaki wówczas zachodzi. 
 
Podczas szkolenia uczestnicy doświadczą procesów na sobie i poprzez własne doświadczenie będą studiować pracę terapeutyczną a także będą wykonywać procesy pod okiem doświadczonego nauczyciela.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Warunki i Regulamin Szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i będzie tłumaczone na język polski. Prezentacje Power Point wykorzystywane podczas szkolenia oraz materiały szkoleniowe są przetłumaczone na język polski.

2. W celu nawiązania kontaktu, w związku z uczestnictwem w Szkoleniu, należy wypełnić załączony poniżej Formularz.

3. Kontakt z Uczestnikami odbywa się drogą mailową na adresy e-mail wskazane podczas wypełniania  Formularza.

4. Opłatę w wysokości 750 USD należy uiścić w całości na podane konto organizatora do dnia 31.05.2023r. Nieobecność w  części Szkolenia nie uprawnia do zwrotu opłaty.

5. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Gentle Bio-Energetics Institute. W celu otrzymania certyfikatu niezbędna jest obecność w całości lub zdecydowanej większości szkolenia.

6. Zabrania się jakiegokolwiek udostępniania otrzymanych materiałów, służą one WYŁĄCZNIE rozwijaniu umiejętności osób, które wzięły udział w Szkoleniu.

7. Kurs odbywa się stacjonarnie przez 8 kolejnych dni począwszy od soboty 8 lipca 2023r. od godz 9:00. Każdego dnia zajęcia trwają około 9 godzin w tym godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie.

8. Kurs odbywa się w Warszawie, dokładny adres zostanie podany najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem Kursu.

9. Wsparcia informacyjnego po stronie polskiej udziela Katarzyna Żuber. Pytania można kierować pod nr tel 798-144-588 lub biuro@klinikabiozdrowia.pl

10. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute, 70 Woodfin Pl. Ste. 302, Asheville, NC 28801

11. Organizator  (Gentle Bio-Energetics Instytute) uprzejmie informuje, że dołoży wszelkich starań aby Szkolenie odbyło się zgodnie z terminem. Jednak z powodów niezależnych od Organizatora, data szkolenia może zostać przesunięta lub  szkolenie może zostać odwołane, wówczas pieniądze zostaną Państwu zwrócone (z potrąceniem opłat manipulacyjnych w wysokości 15 USD).

 

Cena szkolenia:

750 USD (jest to opłata jednorazowa za 1 uczestnika za wszystkie 8 dni Szkolenia)

50% zniżki- dla osób powtarzających cały Kurs

25% zniżki- dla osób po kursie On-line  z Richardem Overly

Po wypełnieniu Formularza zgłoszenia informacje o płatności oraz inne szczegóły spotkania zostaną przesłane drogą mailową.