Masaż Dotyk Motyla

Może znasz już Masaż Dotyk Motyla- 

wiedz, że Łagodna Bio Energetyka dr Evy Reich to o wiele więcej!

Łagodna praca z ciałem, emocjami i energią.

29 czerwiec-6 lipiec 2024r. Warszawa

Zobacz cały Program  wersja w języku polskim

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

8-dniowe zaawansowane Szkolenie prowadzone przez asystenta dr Evy Reich, Założyciela i Dyrektora Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki w USA i autora książek o Jej pracy - Richarda C. Overly.
 
Będzie to nauka przez doświadczenie! Zaawansowane szkolenie z zakresu Łagodnej Bio- Energetyki kierowane do wszystkich osób, które chcą poznać zasady  pracy metodami dr Evy Reich, których jest ponad 30. Łagodne podejście,  dotyk i  rozmowa  jako skuteczna praca z traumą prenatalną i nie tylko.
 
Program zawiera naukę wielu skutecznych procesów terapeutycznych oraz zasad pracy z Klientem w myśl filozofii dr Evy Reich i ma na celu pomóc studentom zrozumienie istotę procesu jaki wówczas zachodzi. 
 
Podczas szkolenia uczestnicy doświadczą procesów na sobie i poprzez własne doświadczenie będą studiować pracę terapeutyczną a także będą wykonywać procesy pod okiem doświadczonego nauczyciela.
 
 
 
 
 
 

 

Warunki i Regulamin Szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i będzie tłumaczone na język polski. Prezentacje Power Point wykorzystywane podczas szkolenia oraz materiały szkoleniowe są przetłumaczone na język polski.

2. W celu nawiązania kontaktu, w związku z uczestnictwem w Szkoleniu, należy wypełnić załączony poniżej Formularz.

3. Kontakt z Uczestnikami odbywa się drogą mailową na adresy e-mail wskazane podczas wypełniania  Formularza.

4. Opłatę w wysokości 900 USD należy uiścić w całości na podane po rejestracji konto organizatora. Nieobecność w  części Szkolenia nie uprawnia do zwrotu opłaty.

5. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Gentle Bio-Energetics Institute. W celu otrzymania certyfikatu niezbędna jest obecność w całości lub zdecydowanej większości szkolenia.

6. Zabrania się jakiegokolwiek udostępniania otrzymanych materiałów, służą one WYŁĄCZNIE rozwijaniu umiejętności osób, które wzięły udział w Szkoleniu.

7. Kurs odbywa się stacjonarnie w  Warszawie. Każdego dnia zajęcia zaczynają się o godz 9:00 i trwają około 8 godzin w tym godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie.

8. Kurs odbywa się w Warszawie, Strefa Bycia ul. Świętego Mikołaja 1.

9. Wsparcia informacyjnego po stronie polskiej udziela Katarzyna Żuber. Pytania można kierować pod nr tel 798-144-588 lub biuro@klinikabiozdrowia.pl

10. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute, 70 Woodfin Pl. Ste. 302, Asheville, NC 28801

11. Organizator  (Gentle Bio-Energetics Instytute) uprzejmie informuje, że dołoży wszelkich starań aby Szkolenie odbyło się zgodnie z terminem. Jednak z powodów niezależnych od Organizatora, data szkolenia może zostać przesunięta lub  szkolenie może zostać odwołane, wówczas pieniądze zostaną Państwu zwrócone (z potrąceniem opłat manipulacyjnych w wysokości 15 USD). Ta sama opłata manipulacyjna zostanie pobrana w przypadku zwrotu, po rezygnacji uczestnika ze szkolenia. Po dokonaniu opłaty za kurs, rezygnacja ze szkolenia jest możliwa w terminie do 01.06.2024r. 

12. Chcesz aby przekazano Organizatorowi twoją prośbę o dołączenie do kursu- wypełnij poniższy Formularz, odpowiedz otrzymasz na maila.

 

Cena szkolenia:

900 USD- jest to opłata jednorazowa za 1 uczestnika za wszystkie 8 dni Szkolenia GBE

Chcesz powtórzyć cały kurs- zapytaj o zniżkę

100 USD- Supervision Day, opłata jednorazowa za 1 uczestnika za 1 dzień Szkolenia

 

Po wypełnieniu Formularza zgłoszenia informacje o płatności oraz inne szczegóły spotkania zostaną przesłane drogą mailową.

Szkolenie  z zakresu Łagodnej Bio Energetyki

 

Opłacam:

29.06-06.07.24r. cały Kurs- 8 dni

chcę powtórzyć cały Kurs- 8 dni

09.07.24r. Supervision Day dla Praktyków

Chcesz otrzymać fakturę- podaj dane z NIP:

faktura będzie wystawiona wyłącznie po podaniu danych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym. Faktura jest wystawiana przez Organizatora Gentle Bio- Energetics Institute w USA po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą w Skierdach. Zapoznałem/ zapoznałam się z polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie udostępnionych przeze mnie danych do Organizatora Gentle Bio-Energetics Institute w USA (http://www.gentlebio-energetics.com/).

TAK

Zapoznałem/ zapoznałam się z ww. warunkami stanowiącymi Regulamin Szkolenia oraz z Programem Szkolenia i w pełni je akceptuję. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute w USA. Rozumiem, że Klinika Biozdrowia jest jedynie wsparciem informacyjnym po polskiej stronie.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!