businessman-3213659_1920

 

 

Oferta dla Firm

Chcesz zwiększyć potencjał Twoich kluczowych Pracowników? Rozszerzyć Ich kreatywność i zapobiec wypaleniu zawodowemu? Biofeedback z dojazdem do Firm.

Inwestujesz w nowoczesne maszyny, komputery, samochody? Czy wiesz, że nowoczesne technologie w Twoim biznesie mogą dotyczyć też ludzi? Przecież to kadra jest najważniejszym elementem każdej organizacji dlatego postaw na jej rozwój. Trening biofeedback w połączeniu z coachingiem wpływa na wzrost kreatywności, pewności podejmowanych decyzji, zwiększenie pewności siebie. Dzięki tym ćwiczeniom Twoi kluczowi pracownicy zapanują nad stresem, odzyskają energię, kreatywność, motywację do odnajdywania niestandardowych rozwiązań.  Jeżeli chcesz aby stres nie miał wpływu na decyzje i pełnił funkcję mobilizującą a nie ograniczającą zainwestuj w trening biofeedback.

Trening EEG biofeedback zapewnia:

  • poprawę koncentracji i uwagi

  • obniżenie napięcia emocjonalnego, stresu

  • poprawę samooceny, wzrost wiary we własne siły

  • ochronę przed wypaleniem zawodowym

  • zmniejszenie tremy, przygotowanie do wystąpień (prezentacje, prelekcje, wystąpienia publiczne).

Badania wykazują, że w Polsce aż 25% pracowników odczuwa stres w miejscu pracy. Szacuje się, że ponad połowa absencji w pracy jest pochodną problemów związanych ze stresem. Z danych ZUS wynika, że liczba dni absencji chorobowej z powodu różnych zaburzeń psychicznych wzrosła w latach 2012 – 2018 o 38,7 proc. i wyniosła ok. 19,4 mln w 2018 r. Jedynie w latach 2012 – 2016 wydatki z tego tytułu, poniesione przez Fundusz Ubezpieczeń Społecznych i fundusze zakładu pracy, wzrosły z 907 mln do 1,53 mld zł.  To mogą być koszty, które dotyczą również Twojej organizacji. Wykorzystaj trening biofeedback aby znacząco ograniczyć te wydatki.

Klinika Biozdrowia prowadzi również treningi poza własnym biurem. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć biofeedback w Twojej firmie. Na terenie Warszawy i okolic dojeżdżamy na miejsce, jeżeli  treningi odbywają minimum 3 osoby (bez względu na to czy sesje finansuje firma czy pracownicy). Ćwiczenia dla każdej osoby indywidualnie trwają około 60 min.

POBIERZ OFERTĘ DLA FIRM

 Nasze lokalizacje:

 Ul.  Armii Ludowej 6 lok. 42     00-571 Warszawa 

        

                 

 

 

 

 

 

        ul. Nadwiślańska 52

        05-101 Skierdy 

 

Skontaktuj się z nami:

biuro@klinikabiozdrowia.pl

 

+48 798-144-588

 

 

KLINIKA BIOZDROWIA Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537-229-06-17

 

 

Odwiedź nas: