Masaż Dotyk Motyla
17 października 2022
Kursy Masaż Dotyk Motyla na południu Polski

Kim jestem? Nazywam się Katarzyna Żuber. Jestem asystentką Richarda C. Overly (asystenta dr Evy Reich), certyfikowanym nauczycielem Masażu Dotyk Motyla, praktykiem innych metod dr Evy Reich (pracy z trauma pierwotną i okołoporodową), organizatorką szkoleń z zakresu GBE oraz supervizorem dla grup szkoleniowych.

Na szkolenia z procesu terapeutycznego Masaż Dotyk Motyla zapraszam nie tylko terapeutów pracy z ciałem i emocjami ale również rodziców ponieważ marzeniem dr Evy Reich było aby Masaż ten mógł znaleźć się w każdym domu i służył zdrowemu rozwojowi człowieka już od najmłodszych lat.

Masaż Dotyk Motyla (MDM) w łagodny sposób pozwala nam na uzyskanie emocjonalnej zdrowej więzi, łagodzi napięcia i stresy, rozpuszcza tzw. "zbroję", usprawnia przepływ, dodaje sił witalnych, przywraca zaangażowanie społeczne i pozwala cieszyć się życiem. Stosowany w domu przez rodziców pomaga dzieciom żyć bez napięć, lepiej spać, rozpuścić strach, przywraca dobre relacje, pomaga w samoregulacji emocji. Stosowany w gabinetach terapeutycznych pozwala dochodzić do równowagi psychicznej, budzi zaufanie do terapii, otwiera na współpracę z terapeutą, daje poczucie bezpieczeństwa, uśmierza ból. Sprawdza się zarówno u dzieci zdrowych przeżywających lęki i napięcia jak i u dzieci ze specjalnymi potrzebami, którym towarzyszy nadpobudliwość, ból, wycofanie, lęk, agresja, itp. Masaż Dotyk Motyla zbliża i odnawia więź w rodzinie. Jest to sekwencja łagodnych ruchów przez całe ciało z przodu i z tyłu. Wykonujemy go przez ubranie a zajmuje między 5 a 15 minut.

Podczas niektórych spotkań można będzie nauczyć się dodatkowego procesu Brazilian Toe Massage , który stosowany był w brazylijskich szpitalach jako proces uśmierzający ból oraz pomagający pacjentom w uspokojeniu i regenerującym śnie.
 
Więcej szczegółów i zapisy na na stronie internetowej i Facebooku Klinika Biozdrowia https://klinikabiozdrowia.pl/szkolenia

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl