Masaż Dotyk Motyla
05 grudnia 2022
Kurs Masaż Dotyk Motyla Warszawa

Kurs łagodnej techniki  MASAŻ DOTYK MOTYLA  pierwotnie powstał w celu budowania więzi miedzy matką a dzieckiem, zerwanej czasem w wyniku trudnych doświadczeń (zwłaszcza porodu) ale z czasem odkryto jego skuteczność w poprawie jakości życia osób w każdym wieku. Masaż Dotyk Motyla pomaga zbudować WIĘŹ a to zupełnie coś innego niż troska i opieka jaką na co dzień obdarzamy nasze dzieci! Pomaga też rozszerzyć się, otworzyć na przeżywanie radości dlatego skierowany jest do wszystkich, którzy chcą zaprosić do życia lekkość a tym samym utrzymać je w harmonii i zdrowiu.

Kurs to 7 godzin łagodności, miłości, ciepła i dobra. Uczymy się w szczególny sposób przynosić innym poczucie bezpieczeństwa, ulgę i spokój. Budujemy zdrowe więzi w Rodzinie- ponieważ w każdej Rodzinie powinno być lekko!

Amerykańska lekarka, Dr Eva Reich, twórczyni tej terapii, wierzyła w to, że o szczęśliwe życie należy zadbać już u jego podstaw a wiele tram, które nie pozwalają nam żyć w zdrowiu i szczęściu odnajdywała już od momentu poczęcia, poprzez to jak przychodzimy na świat oraz to jak przebiegają najwcześniejsze lata naszego życia. Dlatego terapia jest zalecana zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Masaż Dotyk Motyla to proces sekwencji łagodnego dotyku ciała przez ubranie. Dr Eva Reich uczyła go na całym świecie nie tylko lekarzy, pielęgniarki czy terapeutów ale również rodziców czy dziadków.

 Szczegóły kursu:  Terminy kursu: 18 stycznia 2023r.
 Czas: Ponieważ podczas Kursu można nauczyć się aż dwóch procesów-całkowity czas Kursu 15:00-22:00
 Lokalizacja: Centrum Terapii Naturalnych Uzdrowisko, ul. Na Uboczy22, Warszawa
 

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl