Masaż Dotyk Motyla
17 października 2022
Kurs Masaż Dotyk Motyla w Krakowie

Miedzy 15 a 19 listopada poprowadzę kursy na południu Polski.

już 19 listopada serdecznie zapraszam rodziców i terapeutów na Kurs Masaż Dotyk Motyla i Brazilian Toe Massage do Krakowa.

Amerykańska lekarka dr Eva Reich była prekursorką pracy z traumą prenatalną. Jako jedna z pierwszych mówiła o tym jak wielki wpływ na całe nasze życie ma okres od poczęcia i w jaki sposób decyzje podjęte w tym okresie wpływają na całe nasze życie. Stworzyła i zebrała wiele technik, które mają pozwolić nam poradzenie sobie z trudnościami i otwierać się na radosne i zdrowe przeżywanie życia. Właśnie tego pragnęła dla ludzi od najmłodszych lat, dlatego uczyła swoich metod nie tylko lekarzy, pielęgniarki czy terapeutów ale też RODZICÓW!

 
Kurs łagodnej techniki  MASAŻ DOTYK MOTYLA   skierowany jest do wszystkich osób, które chcą dawać innym odmieniające życie poczucie bezpieczeństwa. Ten łagodny dotyk sprawia, iż otwieramy się na odpuszczenie stresu, traumy, żalu i innych doświadczeń, które blokują radosne i zdrowe przeżywanie życia.
Pamiętaj-Masaż Dotyk Motyla to proces sekwencji łagodnego dotyku ciała przez ubranie. Nie musisz być masażystą aby go stosować - potrzebny/ potrzebna jesteś jedynie TY i Twoje otwarte serce  dlatego właśnie proces ten nazywany jest „Darem dr Evy Reich dla ludzkości”.
Prowadząca:Katarzyna Żuber - Asystentka Richarda C. Overly (asystenta dr Evy Reich), Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla, terapeuta metod dr Evy Reich (jest ich ponad 30), trener neurobiofeedback II stopnia, naturopata i coach. Prowadzi Klinikę Biozdrowia.
 
ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy  https://klinikabiozdrowia.pl/szkolenia
 
Cena:
Podczas Kursu w Krakowie można nauczyć się aż dwóch procesów:- sam Masaż Dotyk Motyla-390 zł- łącznie Masaż Dotyk Motyla+ Brazilian Toe Massage- 550 zł (nie ma możliwości zapisania się tylko na BTM)
 
Dane do przelewu: Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber, ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy
Konto bankowe: Nest Bank 13 1870 1045 2083 1056 8919 0001
W tytule podaj imię i nazwisko jakie ma się znajdować na twoim certyfikacie oraz datę Kursu.
 
FAKTURA jeżeli potrzebujesz FV za kurs, zaznacz to w formularzu podczas zgłoszenia. Opłać Kurs dopiero po otrzymaniu faktury!
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń lub napisz: + 48 798 144 588
 
Miejsce i czas: Kurs odbywa się w Krakowie ul. Złoty Róg 47
 
Kurs odbywa się w II etapach:- Kurs Masaż Dotyk Motyla 09:00-16:00
-Brazilian Toe Massage 16:00-18:00.
 
Weź wygodny strój, taki który nie krępuje ruchów, najlepiej bluzka z krótkim rękawem (będziemy się ruszali i może być nam gorąco), ewentualnie buty na zmianę lub ciepłe skarpetki, weź też coś do pisania.
 
 Masaż Dotyk Motyla (MDM) amerykańskiej lekarki Dr. Evy Reich w łagodny sposób pozwala nam na uzyskanie emocjonalnej zdrowej więzi, łagodzi napięcia i stresy, rozpuszcza tzw. "zbroję", usprawnia przepływ, dodaje sił witalnych i pozwala cieszyć się życiem. Stosowany w domu przez rodziców pomaga dzieciom żyć bez napięć, lepiej spać, rozpuścić traumy, przywraca dobre relacje, reguluje emocje. Stosowany w gabinetach terapeutycznych pozwala dochodzić do równowagi psychicznej budzi zaufanie do terapii, otwiera na współpracę z terapeutą, daje poczucie bezpieczeństwa, uśmierza ból. Jest też "emocjonalną apteczką pierwszej pomocy". W nagłych trudnych sytuacjach pomaga szybko uspokoić się, oswoić emocje, zaakceptować sytuację i tym samym nie zapisać się w ciele i umyśle w postaci traum i napięć. Masaż Dotyk Motyla zbliża i odnawia więź, a ponadto wprowadza spokój i uczy odpowiednio przeżywać emocje! Pojawia się bliskość i łagodność, która buduje zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest to sekwencja łagodnych ruchów przez całe ciało z przodu i z tyłu.
 
 Brazilian Toe Massage (BTM) stosowany był w brazylijskich szpitalach jako proces uśmierzający ból oraz pomagający pacjentom w uspokojeniu i regenerującym śnie. W ujęciu dr Evy Reich uwalnia od stresu i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Reguluje system nerwowy, wzmacnia balans emocjonalny, przynosi ulgę w bólu, eliminuje bezsenność i sprzyja spokojnemu zasypianiu, przynosi ulgę podczas mdłości. W obrębie dolnych partii ciała zmniejsza obrzęk nóg, zmniejsza syndrom niespokojnych nóg, pomaga w moczeniu nocnym, przy dysfunkcjach seksualnych, nietrzymaniu moczu, itp. Może być też stosowany w rehabilitacji np. po uzależnieniach. Oparty jest na terapii przez meridiany znajdujące się w stopach. Richard Overly (asystent dr Evy Reich) w swojej książce „Gentle Bio-Energetics. Theory and tools for everyone” pisze o Brazilian Toe Massage: „Wielu było zdumionych zmianą w sobie i ich partnerach. Widziałem nadpobudliwe dzieci i dorosłych, którzy po prostu odpoczywają i zasypiają. Stosowałam go z osobami cierpiącymi na ból i obserwowałam, jak się odprężają i odpoczywają”. Jest to wyłącznie praca na palcach u stóp.
 
Dla kogo jest ten kurs/kursy:
 Dla rodziców, którzy:
1. chcą pogłębić swoją więź z dzieckiem
2. mają dzieci ze szczególnymi potrzebami (to doskonała technika dla dzieci nadpobudliwych, rozkojarzonych, chorych, odczuwających ból, będących w traumie, źle sypiających, moczących się w nocy, zestresowanych, przeżywających trudny okres np. adaptację w przedszkolu/szkole czy rozwód rodziców)
3. chcą pomóc nastolatkom spokojnie przejść przez okres dojrzewania
4. dla rodziców adopcyjnych
 
 Dla TERAPEUTÓW I PRAKTYKÓW PRACY Z CIAŁEM, którzy:
1. szukają technik do pracy z traumą
2. szukają technik do pracy ze stresem i/lub nadpobudliwością
3. szukają technik przywrócenia naturalnego i prawidłowego przepływu energii w ciele
4. chcą przynieść ulgę w bólu i cierpieniu (w tym pacjentom w hospicjach i szpitalach, po złamaniach, operacjach, itp.)
5. chcą poprawiać biologiczne funkcjonowanie organizmu i zwiększać siły witalne
6. chcą pomagać ofiarom przemocy
7. chcą pracować z traumą pierwotną
 
 Kobiet w ciąży:
1. pomaga obniżyć lęki i zrelaksować się w trakcie ciąży
2. pomaga w trakcie porodu
3. pomaga odzyskać siły po porodzie i w trakcie opieki nad dzieckiem
4. odnawia utraconą więź w wyniku rozłąki matki z niemowlęciem np. poprzez pobyt w inkubatorze,
5. pomaga obojgu rodzicom w nawiązaniu więzi z dzieckiem,
6. działa regulująco w kolkach niemowlęcych,
7. pomaga dzieciom z trudnościami w zasypianiu
8. obniża poziom stresu i napięcia u dzieci
 
 Dla nauczycieli, przedszkolanek i wychowawców, którzy:
1. pracują z dziećmi ze szczególnymi potrzebami (ADHD, Autyzm, lęki, agresja, itp.)
2. chcą znać techniki szybkiego i skutecznego regulowania emocji
3. chcą wzmacniać atmosferę bezpieczeństwa w grupie
4. chcą pomóc dzieciom szybko i łagodnie adaptować się do nowych miejsc i sytuacji.
 
ZAPISY przez formularz zgłoszeniowy na dole strony:  https://klinikabiozdrowia.pl/szkolenia
 

 

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl