Masaż Dotyk Motyla
19 października 2022
Kurs Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich w Rzeszowie

Amerykańska lekarka dr Eva Reich była prekursorką pracy z traumą prenatalną. Jako jedna z pierwszych mówiła o tym jak wielki wpływ na całe nasze życie ma okres od poczęcia i w jaki sposób decyzje podjęte w tym okresie wpływają na całe nasze życie. Stosując ten delikatny dotyk w pracy z noworodkami w nowojorskim szpitalu, przywracała zdrowie dzieciom przedwcześnie urodzonym czy chorym. Stworzyła i zebrała wiele technik, które mają pozwolić nam poradzenie sobie z trudnościami i otwierać się na radosne i zdrowe przeżywanie życia. Właśnie tego pragnęła dla ludzi od najmłodszych lat, dlatego uczyła swoich metod nie tylko lekarzy, pielęgniarki czy terapeutów ale też RODZICÓW!

Kurs łagodnej techniki  MASAŻ DOTYK MOTYLA  skierowany jest do wszystkich osób, które chcą dawać innym odmieniające życie poczucie bezpieczeństwa. Ten łagodny dotyk sprawia, iż otwieramy się na odpuszczenie stresu, traumy, żalu, napięcia i innych doświadczeń, które blokują radosne i zdrowe życie.

Cena:Podczas Kursu w Akademii Celsus w Rzeszowie można nauczyć się aż dwóch procesów dr Evy Reich:- sam Masaż Dotyk Motyla-390 zł- łącznie obydwa Masaż Dotyk Motyla+ Brazilian Toe Massage- 550 zł (nie ma możliwości zapisania się tylko na BTM)
Dane do przelewu:Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuberul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy
Konto bankowe: Nest Bank 13 1870 1045 2083 1056 8919 0001
W tytule podaj imię i nazwisko jakie ma się znajdować na twoim certyfikacie oraz datę Kursu.
FAKTURA jeżeli potrzebujesz FV za kurs, zaznacz to w formularzu podczas zgłoszenia. Opłać Kurs dopiero po otrzymaniu faktury!
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń lub napisz: + 48 798 144 588
 
 
Miejsce i czas:
 
 Kurs odbywa się w Akademii Celsus w Rzeszowie ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 3.
 
 Kurs odbywa się w II etapach:- Kurs Masaż Dotyk Motyla 11:00-17:00(osoby, które nie zapiszą się dodatkowo na Brazilian Toe Massage kończą Kurs około 17:00)
-Brazilian Toe Massage 17:00-19:00.(dla osób, które zapiszą się dodatkowo na Brazilian Toe Massage Kurs trwa dodatkowe 2h)
 
Weź wygodny strój, taki który nie krępuje ruchów, najlepiej bluzka z krótkim rękawem (będziemy się ruszali i może być nam gorąco), ewentualnie buty na zmianę lub ciepłe skarpetki, weź też coś do pisania.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed lacinia at magna in fermentum. Fusce id dolor efficitur elit rutrum accumsan. Duis auctor porta massa at dictum. Aenean eu dui aliquet, dictum est at, mattis orci.

 Masaż Dotyk Motyla (MDM) amerykańskiej lekarki Dr. Evy Reich w łagodny sposób pozwala nam na uzyskanie emocjonalnej zdrowej więzi, łagodzi napięcia i stresy, rozpuszcza tzw. "zbroję", usprawnia przepływ, dodaje sił witalnych i pozwala cieszyć się życiem. Stosowany w domu przez rodziców pomaga dzieciom żyć bez napięć, lepiej spać, rozpuścić traumy, przywraca dobre relacje, reguluje emocje. Stosowany w gabinetach terapeutycznych pozwala dochodzić do równowagi psychicznej budzi zaufanie do terapii, otwiera na współpracę z terapeutą, daje poczucie bezpieczeństwa, uśmierza ból. Jest też "emocjonalną apteczką pierwszej pomocy". W nagłych trudnych sytuacjach pomaga szybko uspokoić się, oswoić emocje, zaakceptować sytuację i tym samym nie zapisać się w ciele i umyśle w postaci traum i napięć. Masaż Dotyk Motyla zbliża i odnawia więź, a ponadto wprowadza spokój i uczy odpowiednio przeżywać emocje! Pojawia się bliskość i łagodność, która buduje zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest to sekwencja łagodnych ruchów przez całe ciało z przodu i z tyłu.
 Brazilian Toe Massage (BTM) stosowany był w brazylijskich szpitalach jako proces uśmierzający ból oraz pomagający pacjentom w uspokojeniu i regenerującym śnie. W ujęciu dr Evy Reich uwalnia od stresu i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Reguluje system nerwowy, wzmacnia balans emocjonalny, przynosi ulgę w bólu, eliminuje bezsenność i sprzyja spokojnemu zasypianiu, przynosi ulgę podczas mdłości. W obrębie dolnych partii ciała zmniejsza obrzęk nóg, zmniejsza syndrom niespokojnych nóg, pomaga w moczeniu nocnym, przy dysfunkcjach seksualnych, nietrzymaniu moczu, itp. Może być też stosowany w rehabilitacji np. po uzależnieniach. Oparty jest na terapii przez meridiany znajdujące się w stopach. Richard Overly (asystent dr Evy Reich) w swojej książce „Gentle Bio-Energetics. Theory and tools for everyone” pisze o Brazilian Toe Massage: „Wielu było zdumionych zmianą w sobie i ich partnerach. Widziałem nadpobudliwe dzieci i dorosłych, którzy po prostu odpoczywają i zasypiają. Stosowałam go z osobami cierpiącymi na ból i obserwowałam, jak się odprężają i odpoczywają”. Jest to wyłącznie praca na palcach u stóp.
 
 

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl