Miło nam poinformować, iż zostaliśmy Partnerami Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i w związku z tym zapraszamy na wykład "Medytacje dla Firm", który uświadamia wyniszczającą, z punktu widzenia zawodowego i osobistego, rolę stresu i prezentuje możliwości pracy z tym problemem na odległość.
 
Weź udział, zarejestruj się na stronie: https://medytacjedlafirm-tp2020-w-i.konfeo.com/pl/groups

 

Słyszałeś już o naszej metodzie Smilefulness Dowiedz się jak działa medytacja pełna uśmiechu. Zapraszamy na bezpłatny wykład  zakończony ofertą specjalną przygotowaną tylko na to wydarzenie.
 
Czy wiesz, że medytacja jest podstawą rozwoju pracowników w wielu międzynarodowych firmach w tym np.:
  • Yahoo,
  • Selaforce,
  • Sturbucks,
  • Google,
  • Apple,
  • Nike,
  • Goldman Sachs,
  • czy AOL.
 
Firma Selaforce (amerykański gigant oprogramowania CRM) posiada specjalne pokoje do medytacji na każdym piętrze swojego biurowca, firma Sturbucks, w ramach podwyżki, zaoferowała pracownikom bezpłatną subskrypcję aplikacji do medytacji a firma Google w 2007 roku uruchomiła wewnętrzne warsztaty z medytacji.
Czy wiesz, że Jack Dorsey– założyciel Twittera i Square – ćwiczy techniki medytacyjne od 20-stu lat i twierdzi, że ma to największy wpływ na jego zdrową psychikę. Ten ekscentryczny miliarder medytuje dwa razy dziennie.
 
Chcesz się dowiedzieć jak stres wpływa na ciało i umysł, co ma wspólnego z:
* brakiem koncentracji,
* zwiększeniem ryzyka popełniania błędów,
* obniżonym nastrojem,
* zwiększeniem liczby zwolnień lekarskich,
* wypaleniem zawodowym,
* słabą decyzyjnością?
 
Wysłuchaj wykładu "Medytacje dla firm" i upewnij się jak medytacja pomaga rozwiązać te problemy. Nasze medytacje to coś więcej niż tylko obserwacja oddechu. Dzięki specjalnym metodom skupienia na pozytywnych emocjach pomagają w szybki sposób odzyskać pozytywną energię, poprawić relacje międzyludzkie, odzyskać chęć i radość życia, zażegnać konflikty, wybaczyć i wyznaczyć sobie nowe pozytywne cele dlatego właśnie stawiamy na współpracę z firmami. Szczególnie teraz kiedy stres jest powodem dodatkowych lęków i konfliktów pomóż Pracownikom odzyskać kontrolę i dostosować się do bieżącej sytuacji. Przekuj trudności w sukces, który pozostanie z Organizacją nie tylko teraz ale już na zawsze.
 
 
 
Bezpłatne szkolenie "Medytacje dla Firm" podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
13 listopada 2020

 Nasze lokalizacje:

 Ul.  Armii Ludowej 6 lok. 42     00-571 Warszawa 

        

                 

 

 

 

 

 

        ul. Nadwiślańska 52

        05-101 Skierdy 

 

Skontaktuj się z nami:

biuro@klinikabiozdrowia.pl

 

+48 798-144-588

 

 

KLINIKA BIOZDROWIA Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537-229-06-17

 

 

Odwiedź nas: