Zobacz cały Program  wersja w języku angielskim

Masaż Dotyk Motyla

Szkolenie Polarity w Polsce

 

Prowadzący: Richard C. Overly
4-dniowe Szkolenie prowadzone przez Założyciela i Dyrektora Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki w USA - Richarda C. Overly.
 
Terapia Polarity opiera się na wzorcu energetycznym, który leży u podstaw ciała fizycznego. W wyniku traumy ten wzór może zostać zablokowany, powodując objawy cielesne. Zwykle energia ponownie się równoważy, co powoduje ogólne uzdrowienie, ale kiedy tak się nie dzieje, istnieją specyficzne techniki w Terapii Polaryzacji, które mogą pomóc w zrównoważeniu. Techniki mogą obejmować równowagę ciała fizycznego, odżywianie, ćwiczenia, doradztwo i duchowe połączenie.
 
Program Szkolenia przewiduje teorię i praktykę wielu procesów w tym np:
 • równoważenie całego ciała,
 • kolan,
 • nerek,
 • głowy,
 • limfy,
 • rwy kulszowej,
 • szyi,
 • kręgosłupa,
 • bioder,
 • miednicy,
 • ramienia,
 • okrężnicy,
 • prostaty/macicy,
 • układu nerwowego
 • i wiele innych.
 •  
Szczegółowy program 4 dni szkolenia dostępny jest TUTAJ.
 
 
 
 
 
 

Prowadzący: Terapia Polarity została opracowana w latach 50-tych przez dr Randolpha Stone'a na podstawie jego doświadczenia jako osteopaty/ kręgarza/ naturopaty i jego studiów nad systemami leczenia w Indiach i Chinach. Randolph Stone przekazał swoje dziedzictwo asystentowi Pierre'owi Pantierowi, który uczył wielu uczniów, w tym Alana Siegela, który ostatecznie uczył Richarda Overly,  który poprowadzi niniejszy Kurs. 

Warunki i Regulamin Szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i będzie tłumaczone na język polski.

2. W celu otrzymania szczegółowych informacji należy wypełnić załączony poniżej Formularz.

3. Opłatę w wysokości 530 $ należy uiścić w całości na konto organizatora przed rozpoczęciem Szkolenia, szczegóły dotyczące płatności otrzymają Państwo mailem po zapisaniu się na kurs.

4. Liczba miejsc jest ograniczona (Organizator gwarantuje 20 miejsc szkoleniowych) decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń. 

5. Nieobecność w części Szkolenia nie uprawnia do zwrotu opłaty.

6. Uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat uczestnictwa w kursie wystawiony przez Gentle Bio-Energetics Institute. W celu otrzymania certyfikatu niezbędna jest obecność na całości lub zdecydowanej większości szkolenia.

7. Zabrania się jakiegokolwiek udostępniania otrzymanych materiałów, służą one WYŁĄCZNIE rozwijaniu umiejętności osób, które wzięły udział w Szkoleniu.

8. Kurs odbywa się stacjonarnie 17-20.11. 2023r. oraz 30.11-03.12.2023, 9h dziennie, w tym godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie.

9. Kurs odbywa się pod adresem ul. Krakowska 5/2, Krzeszowice w Centrum Rozwoju Dziecka KOŁYSANKA oraz Naturalne Centrum Zdrowia ul. Grażyny 15 Warszawa.

10. Wsparcia informacyjnego po stronie polskiej udziela Katarzyna Żuber. Pytania można kierować pod nr tel 798-144-588 lub biuro@klinikabiozdrowia.pl

11. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute, 70 Woodfin Pl. Ste. 302, Asheville, NC 28801

12. Organizator  (Gentle Bio-Energetics Instytute) uprzejmie informuje, że dołoży wszelkich starań aby Szkolenie odbyło się zgodnie z terminem. Jednak z powodów niezależnych od Organizatora data szkolenia zostanie przesunięta lub  szkolenie zostanie odwołane, wówczas pieniądze zostaną Państwu zwrócone (z potrąceniem opłat manipulacyjnych/ bankowych w wysokości 15 USD).

Cena szkolenia:

530 USD (jest to opłata jednorazowa za 1 uczestnika za wszystkie 4 dni Szkolenia)

50% zniżka dla osób, które powtarzają Kurs

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o tym jak zapisać się na Kurs zostaw poniżej prośbę o kontakt.

 

Zgoda na otrzymanie informacji o kursie POLARITY

 

Wybieram termin

17-20.11.2023r. Krzeszowice

30.11-03.12.2023r. Warszawa

Interesuje mnie:

cały Kurs- będę pierwszy raz

ze zniżką 50%- powtarzam Kurs

Poproszę o fakturę: UWAGA- nie będzie możliwości otrzymania faktury przy zaznaczeniu opcji NIE na tym etapie. 

TAK

NIE

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą w Skierdach. Zapoznałem/ zapoznałam się z polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie.

TAK

Zapoznałem/ sapoznałam się z ww. Warunkami stanowiącymi Regulamin Szkolenia oraz z Programem Szkolenia i w pełni je rozumiem i akceptuję. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-energetics Institute w USA (http://www.gentlebio-energetics.com/). Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber jest jedynie wsparciem informacyjnym po polskiej stronie.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

 

Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl