Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

8-dniowe Szkolenie ON-LINE prowadzone przez Dyrektora Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki w USA i asystenta dr Evy Reich oraz autora książek o Jej pracy-  Richarda C. Overly.

Może znasz już i stosujesz Masażu Dotyk Motyla? Wiedz jednak, że Łagodna Bio-Energetyka to znacznie więcej! Dlatego może chciałbyś/chciałabyś dołączyć do grupy szkoleniowej, aby dowiedzieć się więcej o Łagodnej Bio-Energetyce i jej procesach do wykorzystania jako profesjonalista lub rodzic? Zapraszamy Cię na ten niezwykły cykl spotkań z procesami dr Evy Reich. Poznaj i stosuj dodatkowe procesy!
 
Program Szkolenia przewiduje poznanie teoretyczne oraz praktyczne między innymi:
1. Podstaw pracy dr Evy Reich i jej wysokiej skuteczności
2. Co najmniej 3 nowych praktyk (Linia Traumy Życia, Metamorfizm, Balans)
3. Podstaw łagodnej rozmowy i praktyki z człowiekiem.
 
 
Szkolenie odbywa się w pełni ON-LINE poprzez  ZOOM. Zaplanowanych jest 8 spotkań po około 3 godziny każde (w czwartki od godz 18:00 do 21:00). Każda sesja będzie obejmowała prelekcję z wykorzystaniem prezentacji, ewentualne pytania i/lub naukę praktycznych technik i ich zastosowań (szczegółowe informacje znajdują się w Programie). Program jest przewidziany dla osób, które chcą używać Łagodnej Bio-Energetyki w swojej praktyce lub dla własnego rozwoju.
 
Dr Eva Reich, twórczyni tej terapii, wierzyła w to, że o szczęśliwe życie należy zadbać już u jego podstaw a wiele tram, które nie pozwalają nam żyć w zdrowiu i szczęściu odnajdywała już od momentu poczęcia, poprzez to jak przychodzimy na świat oraz to jak przebiegają najwcześniejsze lata naszego życia.
 
Dzięki wybitnej pracy jej ojca (znanego psychoanalityka, asystenta Zygmunta Freuda) poznała teorię powstawania tzw. zbroi, która ogranicza nasz rozwój, zdrowie, witalność oraz czyni pewne wydarzenia w naszym życiu powtarzalnymi z niekorzyścią dla nas. Usunięcie tych blokad, poprzez bardzo łagodną rozmowę i pracę z człowiekiem, przywraca naturalny obieg energii, dzięki któremu przestajemy żyć w strachu i osłabieniu. Dzięki "rozpuszczeniu" zbroi rozwijamy się prawidłowo zarówno na poziomie ciała jak i psychiki czy mentalności, jesteśmy otwarci na świat i innych ludzi.
 
GBE (Gentle Bio-Energetics/ Łagodna Bio-Energetyka) tłumaczy procesy powstawania zbroi i jej "rozpuszczania" oraz daje ku temu praktyczne narzędzia.
 
Praca dr Evy Reich odznaczała się nie tylko wysoką skutecznością ale też szybkością działania. Zatem jeżeli chcesz pomagać szybko i skutecznie- zapraszamy Cię na ten niezwykły cykl spotkań z procesami dr Evy Reich.
 
 
 
 
 
 
 
 
Co otrzymasz po Szkoleniu:

1. Dostęp do nagrań ze Szkolenia

2. Prezentacje tłumaczone na język polski

3. Certyfikat uczestnictwa w Szkoleniu

 

Warunki i Regulamin Szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w języku angielskim i nie będzie tłumaczone bezpośrednio na język polski, niezbędna jest podstawowa znajomość języka angielskiego (prezentacje wykorzystywane w trakcie spotkań są przetłumaczone na język polski).

2. Na szkoleniu obecne będą osoby pomagające w tłumaczeniu, które w razie niezrozumienia informacji mogą pomóc w wyjaśnieniu część wypowiedzi Prowadzącego. 

3. Prezentacje, którymi będzie posługiwał się Prowadzący są przetłumaczone na język polski.

4. Praktyczna nauka przedstawionych technik odbywa się indywidualnie przez uczestników. Podczas szkolenia techniki będą jedynie omawiane i prezentowane.

5. W obecnej edycji Szkolenia stworzono możliwość dokupienia spotkań na żywo w celu przećwiczenia procesów Balans i Metamorfizm w grupie z polskim supervizorem. Spotkania trwają 8 h i odbywają się w Warszawie. Dopłata za pojedyncze spotkanie 90 zł, płatne na miejscu w dniu spotkania. Spotkania te są dobrowolne i służą doskonaleniu umiejętności, nie są konieczne do uzyskania certyfikatu uczestnictwa. 

5. Daty spotkań podane są w zamieszczonym Programie (pobierz Program).

6. Spotykania odbywają się  na platformie ZOOM w podanych w Programie dniach i godzinach, czyli czwartki, godz 18:00-21:00 polskiego czasu 07.07.22r.- 25.08.22r.

7. Link do ZOOM zostanie przesłany najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem Szkolenia na podany w poniższym Formularzu adres mailowy i po zaksięgowaniu wpłaty. 

8. Prezentacje oraz każdorazowe nagrania będą sukcesywnie przesyłane  na podany w Formularzu adres e-mail lub do pobrania z platformy, na której odbywał się będzie Kurs.

9. W celu nawiązania kontaktu, w związku z uczestnictwem w Szkoleniu, należy wypełnić załączony poniżej Formularz.

10. Kontakt z Uczestnikami odbywa się drogą mailową na adresy e-mail wskazane podczas wypełniania  Formularza.

11. Po opłaceniu Szkolenia nieobecność w całości lub części Szkolenia nie uprawnia do zwrotu opłaty z uwagi na fakt, iż otrzymają Państwo nagrania i prezentacje do pracy własnej.

12. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Instytut Łagodnej Bio Energetyki. W celu otrzymania certyfikatu niezbędna jest obecność minimum na 5 z 8 spotkań on line na żywo (lub istotne uzasadnienie niemożliwości uczestniczenia, jeżeli nieobecność przekroczy 5 spotkań).

12. Zabrania się jakiegokolwiek udostępniania otrzymanych materiałów i nagrań, służą one WYŁĄCZNIE rozwijaniu umiejętności osób, które wzięły udział w Szkoleniu.

13. W przypadku problemów technicznych lub innych przyczyn niezależnych od organizatora, termin zajęć może zostać przeniesiony, o czym Uczestnicy Szkolenia zostaną poinformowani drogą mailową.

14. Wsparcia informacyjnego po stronie polskiej udziela Katarzyna Żuber. Pytania można kierować pod nr tel 798-144-588 lub biuro@klinikabiozdrowia.pl

15. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute, 70 Woodfin Pl. Ste. 302, Asheville, NC 28801

 

Cena szkolenia:

350 USD (jest to opłata jednorazowa za 1 uczestnika za wszystkie 8 dni Szkolenia on line)

200 USD (zniżka dla osób, które uczestniczyły wcześniej w Kursach prowadzonych przez Richarda C. Overly i chcą powtórzyć Kurs)

Opłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 05.07.2022r. na konto Gentle Bio-Energetics Institute za pośrednictwem płatności Pay Pal dostępnej na stronie internetowej Instytutu w "Training payment"- należy kliknąć żółty przycisk Buy Now.

Link do płatności na samym dole tej strony:  http://www.gentlebio-energetics.com  

 

Szkolenie 8 dni z GBE dr Evy Reich
Prowadzący: Richard C. Overly

Zobacz cały Program  wersja w języku angielskim

Szkolenie 8 Day Program ON-LINE 2 

 

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą w Skierdach. Zapoznałem/ zapoznałam się z polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie.

TAK

Zapoznałem/ zapoznałam się z ww. warunkami stanowiącymi Regulamin Szkolenia oraz z Programem Szkolenia i w pełni je akceptuję. Organizatorem Szkolenia jest Gentle Bio-Energetics Institute w USA. Klinika Biozdrowia jest jedynie wsparciem informacyjnym po polskiej stronie.

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

FORMULARZ