Zadzwoń: +48 798 144 588 lub napisz: biuro@klinikabiozdrowia.pl

Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber

ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy

NIP: 537 229 06 17

 

Wybieram godzinę:

zajęte

zajete

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber z siedzibą ul. Nadwiślańska 52, 05-101 Skierdy. Zapoznałem/ zapoznałam się z regulaminem  oraz polityką prywatności dostępną na stronie  www.klinikabiozdrowia.pl/politykaprywatnosci i wiem,  że mam prawo do zmiany zgody w  dowolnym momencie.

TAK

TAK

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Trudne doświadczenia potrafią zahamować nas na wiele lat a nigdy nie przepracowane i nie uwolnione z umysłu i z ciała towarzyszą nam całe życie. Dr Eva Reich wierzyła, że  zdrowie, moc i energia płynie w nas nieskrępowanie przez całe życie chyba, że doświadczamy  trudności w wyniku, których  chronimy się i zakładamy  ZBROJĘSzczególną wagę dr Eva Reich przywiązywała do dzieci i najwcześniejszych etapów powstawania ZBROI. Mówiła, że:  "Dzieci są mistrzami w nakładaniu ZBROI". Dlatego stworzyła prosty proces nazywany Masażem Dotyk Motyla i uczyła go na całym świecie promując zdrowie i rozwój na wszystkich etapach życia. Uczyła go nie tylko lekarzy, pielęgniarki czy terapeutów ale również RODZICÓW ponieważ Masaż Dotyk Motyla pierwotnie powstał aby budować więź między matką/ ojcem a dzieckiem i TY TEŻ MOŻESZ SIĘ GO NAUCZYĆ aby promować zdrowie i rozwój w Twojej rodzinie czy wśród Klientów (zobacz więcej TUTAJ).
 
Kim jestem? Jestem Certyfikowanym Trenerem Masażu Dotyk Motyla, Terapeutą innych wybranych procesów dr Evy Reich, neuroterapeutą biofeedback II stopnia, coachem i naturopatą. Pracuję z dziećmi i osobami dorosłymi, które pragną czuć się zdrowo, bezpiecznie i szczęśliwie iść przez życie.
 
W tym wyjątkowym dniu, zapraszam wszystkie dzieci na doświadczenie Motylka (jak go nazywają). Obowiązują zapisy. Jeżeli Twoje zgłoszenie zostało przyjęte najpóźniej na 2 dni przed- otrzymasz mail potwierdzający.
 
Motylki odbywają się pod adresem: ul. Armii Ludowej 6 lok.42, Warszawa w godzinach 15:00-19:00 zapisy w Formularzu powyżej. 
Masaż Dotyk Motyla to delikatna technika, która ma pomóc między innymi zmniejszyć lęk i otworzyć się na przyjemne przeżywanie życia.
 
Amerykańska lekarka dr Eva Reich stworzyła terapeutyczny proces/masaż/dotyk, który pomaga w samoregulacji na poziomie psychicznym i fizycznym, przywraca poczucie bezpieczeństwa, otwiera na przyjęcie opiekuńczej miłości i radości płynącej z życia. 
 
Jest to również doskonała technika uspokajająca w „nagłych wypadkach”. Kiedy osoba przeżywa w danym momencie silne, traumatyczne emocje, pomaga natychmiast rozładować nadmierne napięcie i uspokoić się.
 
Masaż, a właściwie ten niezwykły dotyk, rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu, uśmierza ból, stosowany może być w przypadku: przewlekłych chorób, nerwic i lęków, nadpobudliwości (w tym ADHD), nadmiernego napięcia mięśniowego, nadwrażliwości dotykowej, przemęczenia, itp.
 
Masaż pierwotnie powstał, aby budować więź między matką/ ojcem i dzieckiem. Z czasem przeistoczył się w technikę wspomagającą zdrowie i rozwój osób w każdym wieku. Jest procesem uspakajającym  i/lub energetyzującym w zależności od potrzeb osoby, która go otrzymuje i jest pomocny w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami, nadpobudliwościami i innymi chorobami.
 
1 czerwca 2022r. z okazji Dnia Dziecka możesz zapisać Twoją pociechę na darmowy Masaż Dotyk Motyla w Klinice Biozdrowia.

 

Zapisuję dziecko na darmowy Masaż Dotyk Motyla

Podarunek od Kliniki BioZdrowia
z okazji  Dnia Dziecka Masaż Dotyk Motyla

 

 

 

 

 

 

"Pokój na świecie zapanuje wtedy, gdy będą go zamieszkiwać zdrowi, szczęśliwsi ludzie. Zdrowsze niemowlęta to w przyszłości zdrowszy świat. Dobry start w życiu powinien być najwyższym priorytetem. Niemowlę ma przyrodzone prawo do wspaniałego początku. Jest ważne, aby ludzkość zapobiegała nerwicom już od chwili narodzin" 

dr Eva Reich.

Rodzicu/ Terapeuto zobacz również terminy szkoleń abyś sam również mógł stosować to wspomagające zdrowie narzędzie

Rodzicu/ Terapeuto zobacz również terminy szkoleń abyś sam również mógł stosować to wspomagające zdrowie narzędzie